Wit-Gele Kruis in jouw buurt

Hieronder vind je een overzicht van het Wit-Gele Kruis in je buurt. Weet je niet goed welk team of welke afdeling voor jouw regio verantwoordelijk is? Dan kan je dat via onderstaande zoekfunctie bepalen.

In jouw buurt Adres Postcode Plaats Telefoon E-mailadres
Afdeling Aarschot Kapitein Gilsonplein 31 3200 Aarschot 016-55 33 70 aarschot@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Alken Grootstraat 35 3570 Alken 011 48 62 53 alken@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Antwerpen Turnersstraat 36 bus 1 2020 Antwerpen 03-286 98 64 antwerpen@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling As Dorpsstraat 91 3665 As 089 65 89 86 as@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Asse Vronemeers 6 1730 Asse 02-454 84 80 asse@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Avelgem Ganzenhofstraat 81 8580 Avelgem 050-63 48 00 zorgaanvraagavelgem@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Beringen Koerselsesteenweg 2 3580 Beringen 011 43 17 42 beringen@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Bertem Tervuursesteenweg 184/0001 3060 Bertem 016-39 31 30 bertem@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Bilzen Munsterbilzenstraat 14 3740 Bilzen 089 41 22 29 bilzen@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Boom Tuyaertsstraat 71 2850 Boom 03-888 94 64 boom@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Borgloon Speelhof 3 3840 Borgloon 012 74 19 90 borgloon@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Bree Malta 6 3960 Bree 089 46 21 39 bree@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Brugge Annuntiatenstraat 47 8000 Brugge 050-63 42 00 zorgaanvraagbrugge@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Diepenbeek Paanhuisstraat 1A 3590 Diepenbeek 011 33 16 25 diepenbeek@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Diest Oscar Nihoulstraat 7 3290 Diest 013-35 35 50 diest@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Diksmuide Kiekenstraat 20 8600 Diksmuide 050-63 46 50 zorgaanvraagdiksmuide@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Dilsen-Stokkem Rijksweg 766 3650 Dilsen-Stokkem 089 75 29 74 dilsen@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Geel J.B.-Stessensstraat 1 Bus A 2440 Geel 014-58 14 75 geel@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Genk-Bokrijk Hasseltweg 2 3600 Genk 089 81 24 70 genk-bokrijk@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Genk-centrum Hoogstraat 66 Bus 1 3600 Genk 089 30 59 66 genk-centrum@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Genk-noord André Dumontlaan 127 3600 Genk 089 84 20 61 genk-noord@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Gingelom Steenweg 133 3890 Gingelom 011 88 26 85 gingelom@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Haacht Jennekensstraat 24 3150 Haacht 016-61 75 75 haacht@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Halle Kanaalbrugstraat 5 B 1500 Halle 02-334 37 40 halle@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Hamont-Achel Salvatorstraat 17 3930 Hamont-Achel 011 80 32 86 hamont-achel@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Harelbeke Kleine Waregemsestraat 17 8530 Harelbeke 050-63 47 50 zorgaanvraagharelbeke@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Hasselt Kuringersteenweg 511 3511 Kuringen (Hasselt) 011 25 31 47 hasselt@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Hasselt-Centrum Thonissenlaan 114 3500 Hasselt 011 22 58 68 hasselt-centrum@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Heist-op-den-Berg Boudewijnlaan 39 2220 Heist-Op-Den-Berg 015-24 44 25 heist-op-den-berg@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Herentals Nonnenstraat 12 Bus 1 2200 Herentals 014-21 22 36 herentals@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Heusden-Zolder Brugstraat 4 3550 Heusden-Zolder 011 45 41 09 heusden@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Hoeselt L. Lambrechtsstraat 14 3730 Hoeselt 089 35 87 98 hoeselt@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Houthalen-Helchteren Vredelaan 33 3530 Houthalen-Helchteren 011 52 44 52 houthalen@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Ieper-Poperinge Kruiskalsijdestraat 46 8900 Ieper 050-63 46 00 zorgaanvraagieper@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Kalmthout Kapellensteenweg 77 2920 Kalmthout 03-666 70 84 kalmthout@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Kessel-lo Baron A. de Becker Remyplein 59 3010 Kessel-Lo 016-44 15 00 kessello@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Kortrijk President Kennedypark 14 8500 Kortrijk 050-63 47 00 zorgaanvraagkortrijk@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Lanaken Jan Rosierlaan 68 3620 Lanaken 089 72 26 88 lanaken@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Leuven Mgr. Van Waeyenberghlaan 56 3000 Leuven 016-30 15 50 leuven@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Liedekerke Opperstraat 59 1770 Liedekerke 053-64 51 40 liedekerke@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Lier Keizershof 6 Bus 1 2500 Lier 03-480 91 10 lier@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Linter Grote Steenweg 283 3350 Linter 011-78 92 40 linter@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Lommel Hertog Janplein 38 3920 Lommel 011 54 13 41 lommel@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Lummen Gemeenteplein 15 3560 Lummen 013 52 18 59 lummen@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Maaseik Walstraat 19 bus 1 3680 Maaseik 089 56 22 54 maaseik@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Maasmechelen Koninginnelaan 48 3630 Maasmechelen 089 76 47 00 maasmechelen@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Mechelen-Puurs Antwerpsesteenweg 259 2800 Mechelen 015-21 74 40 mechelen-puurs@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Merksem Van Praetlei 135 2170 Merksem 03-646 67 68 merksem@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Mol Edmond Van Hoofstraat 13 Bus 1 2400 Mol 014-31 37 80 mol@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Mortsel Liersesteenweg 178 B 2640 Mortsel 03-454 25 35 mortsel@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Neerpelt Norbertinessenlaan 1A 3910 Neerpelt 011 64 23 65 neerpelt@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Oostende Brugsesteenweg 111 8450 Bredene 050-63 43 50 zorgaanvraagoostende@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Oostkust Natiënlaan 285 8300 Knokke-Heist 050-63 43 00 zorgaanvraagoostkust@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Peer Zuidervest 74 3990 Peer 011 61 21 85 peer@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Riemst & Voeren Eyckendael 10 3770 Riemst 012 45 53 60 riemst@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Rijkevorsel Drijhoek 25 Bus 3 2310 Rijkevorsel 014-61 48 02 rijkevorsel@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Roeselare Hof Ter Weze 21 8800 Rumbeke 050-63 44 50 zorgaanvraagroeselare@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Sint-Truiden Industrielaan 13 3800 Sint-Truiden 011 68 44 48 sint-truiden@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Tessenderlo Geelsebaan 141 3980 Tessenderlo 013 66 18 54 tessenderlo@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Tielt Joos De Ter Beerstlaan 35 8740 Pittem 050-63 45 00 zorgaanvraagtielt@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Tienen Getestraat 66 3300 Tienen 016-80 17 17 tienen@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Tongeren Sint-Truidersteenweg 34 3700 Tongeren 012 23 38 70 tongeren@limburg.wgk.be Meer info
Afdeling Torhout Bruggestraat 134 8820 Torhout 050-63 44 00 zorgaanvraagtorhout@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Turnhout De Merodelei 185 2300 Turnhout 014-41 46 91 turnhout@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Veurne Brugse Steenweg 59 bus A 8630 Veurne 050-63 45 50 zorgaanvraagveurne@wgkwvl.be Meer info
Afdeling Vilvoorde F. Rooseveltlaan 61 1800 Vilvoorde 02/2572700 vilvoorde@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Westerlo Sint-Lambertusstraat 33 C 2260 Westerlo 014-54 54 47 westerlo@wgkantwerpen.be Meer info
Afdeling Wezembeek-Oppem Lange Eikstraat 82 a/b 1970 Wezembeek-Oppem 02-686 11 10 wezembeek-oppem@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Wolvertem Guido Gezellelaan 12 bus 2 1861 Wolvertem (Meise) 02-272 46 80 wolvertem@wgkvlb.be Meer info
Afdeling Zoersel Frans Hensbergenstraat 39 2980 Sint-Antonius-Zoersel 03-383 23 85 zoersel@wgkantwerpen.be Meer info
Foutmelding inloggen eHealth Meer info
Hoofdzetel Wit-Gele Kruis Limburg Welzijnscampus 25 3600 Genk 089-30 08 80 info@limburg.wgk.be Meer info
Team Aalst Stad Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 68 89 aalststad@wgkovl.be Meer info
Team Aalter centrum-Bellem Stationstraat 12 9880 Aalter 09-265 69 41 aaltercentrum.bellem@wgkovl.be Meer info
Team Aalter Zuid-West Stationstraat 12 9880 Aalter 09-265 68 90 aalter.zuidwest@wgkovl.be Meer info
Team Adegem-Kleit-Balgerhoeke Mevrouw Courtmanslaan 92/1-02 9990 Maldegem 09-265 68 76 adegem.kleit.balgerhoeke@wgkovl.be Meer info
Team Assenede-Boekhoute-Zelzate Lindenlaan 70 9940 Ertvelde 09-265 69 14 assenede.boekhoute.zelzate@wgkovl.be Meer info
Team Baasrode Stationsstraat 16 9280 Lebbeke 09-265 69 59 baasrode@wgkovl.be Meer info
Team Bassevelde-Kaprijke-Lembeke Assenedestraat 4 9969 Bassevelde 09-265 69 13 bassevelde.kaprijke.lembeke@wgkovl.be Meer info
Team Bazel-Kruibeke Nijverheidstraat 1 9140 Temse 09-239 53 09 bazel.kruibeke@wgkovl.be Meer info
Team Belsele-Puivelde Belseledorp 90/0003 9111 Belsele 09-265 69 19 belsele.puivelde@wgkovl.be Meer info
Team Berlare De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-265 68 96 berlare@wgkovl.be Meer info
Team Beveren Centrum Vuurkruisenlaan 12 9120 Beveren 09-265 69 74 beverencentrum@wgkovl.be Meer info
Team Blandijn Watergraafstraat 2 9000 Gent 09-265 68 83 blandijn@wgkovl.be Meer info
Team Brakel-Horebeke Neerstraat 17 9660 Brakel 09-265 68 86 brakel.horebeke@wgkovl.be Meer info
Team Brugse Poort-Rabot Mariakerkeplein 5 9030 Mariakerke 09-265 69 72 brugsepoort.rabot@wgkovl.be Meer info
Team Buggenhout Kerkstraat 115 9255 Buggenhout 09-265 69 05 buggenhout@wgkovl.be Meer info
Team De Klinge Meerdonk Magrietstraat 11a 9170 Meerdonk 09-265 69 09 deklinge.meerdonk@wgkovl.be Meer info
Team De Pinte-Zevergem ?'s Gravenstraat 38 9810 Nazareth 09-239 53 07 depinte.zevergem@wgkovl.be Meer info
Team Deinze Ramstraat 7 midden 9800 Deinze 09-265 69 23 deinze@wgkovl.be Meer info
Team Dender West Kerkstraat 36 9200 Dendermonde 09-265 68 95 dendermonde.west@wgkovl.be Meer info
Team Dender-Schelde Kerkstraat 36 9200 Dendermonde 09-265 69 87 dender.schelde@wgkovl.be Meer info
Team Denderleeuw-Okegem Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 82 denderleeuw.okegem@wgkovl.be Meer info
Team Dendermonde Oost Kerkstraat 36 9200 Dendermonde 09-265 69 86 dendermonde.oost@wgkovl.be Meer info
Team Destelbergen-Heusden Dorp West 88 9080 Lochristi 09-265 68 78 destelbergen.heusden@wgkovl.be Meer info
Team Doornzele-Evergem Lindenlaan 70 9940 Ertvelde 09-265 69 38 doornzele.evergem@wgkovl.be Meer info
Team Drongen-Mariakerke Mariakerkeplein 5 9030 Mariakerke 09-265 69 73 drongen.mariakerke@wgkovl.be Meer info
Team Eeklo Oost Weversstraat 4 9900 Eeklo 09-265 69 35 eeklo.oost@wgkovl.be Meer info
Team Eeklo West Weversstraat 4 9900 Eeklo 09-265 69 34 eeklo.west@wgkovl.be Meer info
Team Eksaarde-Daknam Kleine Dam 44 9160 Lokeren 09-265 69 69 eksaarde.daknam@wgkovl.be Meer info
Team Erpe-Mere Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 03 erpemere@wgkovl.be Meer info
Team Ertvelde-Oosteeklo Lindenlaan 70 9940 Ertvelde 09-265 69 37 ertvelde.oosteeklo@wgkovl.be Meer info
Team Faluintjes Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 84 faluintjes@wgkovl.be Meer info
Team Gavere-Zingem Broeckstraat 43/1 9890 Gavere 09-265 69 88 gavere.zingem@wgkovl.be Meer info
Team Gentbrugge-Ledeberg Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 69 30 gentbrugge.ledeberg@wgkovl.be Meer info
Team Geraardsbergen Noord Markt 20 9500 Geraardsbergen 09-265 69 10 geraardsbergen.noord@wgkovl.be Meer info
Team Geraardsbergen Zuid Markt 20 9500 Geraardsbergen 09-265 69 11 geraardsbergen.zuid@wgkovl.be Meer info
Team Gijzegem-Hofstade Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 02 gijzegem.hofstade@wgkovl.be Meer info
Team Groot Lede Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 33 grootlede@wgkovl.be Meer info
Team Groot Zulte Centrumstraat 65A 9870 Olsene 09-265 69 43 groot.zulte@wgkovl.be Meer info
Team Haaltert-Nieuwerkerken Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 68 88 haaltert.nieuwerkerken@wgkovl.be Meer info
Team Haasdonk-Beveren Vuurkruisenlaan 12 9120 Beveren 09-265 69 66 haasdonk.beveren@wgkovl.be Meer info
Team Hamme De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-265 69 96 hamme@wgkovl.be Meer info
Team Hansbeke-Merendree-Landegem Hansbekedorp 11A 9850 Hansbeke 09-265 69 07 hansbeke.merendree.landegem@wgkovl.be Meer info
Team Heirnis-Bassijn Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-239 53 19 heirnis.bassijn@wgkovl.be Meer info
Team Herzele Kastanjelaan 2 9620 Zottegem 09-265 68 72 herzele@wgkovl.be Meer info
Team Hollebeek-Steendorp-Rupelmonde Nijverheidstraat 1 9140 Temse 09-265 68 93 hollebeek.steendorp.rupelmonde@wgkovl.be Meer info
Team Houtem-Borsbeke-Hillegem Polbroek 114 9520 Sint-Lievens-Houtem 09-265 68 66 houtem.borsbeke.hillegem@wgkovl.be Meer info
Team Kemzeke-Sint-Gillis-Sint-Pauwels Polenlaan 85 9190 Stekene 09-265 69 62 kemzeke.sintgillis.sintpauwels@wgkovl.be Meer info
Team Kieldrecht-Verrebroek Dorpsstraat 45 9130 Kieldrecht 09-265 69 61 kieldrecht.verrebroek@wgkovl.be Meer info
Team Kluisbergen-Melden Ninovestraat 50 9600 Ronse 09-265 69 94 kluisbergen.melden@wgkovl.be Meer info
Team Knesselare-Ursel Rozestraat 1B 9910 Ursel 09-265 68 61 knesselare.ursel@wgkovl.be Meer info
Team Kruishoutem-Wortegem-Petegem Louise Mariekaai 9 9700 Oudenaarde 09-265 68 91 kruishoutem.wortegempetegem@wgkovl.be Meer info
Team Laarne-Kalken-Wetteren ten Ede Wegvoeringstraat 63c 9230 Wetteren 09-265 69 12 laarne.kalken.wetterentenede@wgkovl.be Meer info
Team Lebbeke Stationsstraat 16 9280 Lebbeke 09-265 69 58 lebbeke@wgkovl.be Meer info
Team Lierde-Brakel Zuid Neerstraat 17 9660 Brakel 09-265 69 17 lierde.brakelzuid@wgkovl.be Meer info
Team Lochristi Dorp West 88 9080 Lochristi 09-239 53 04 lochristi@wgkovl.be Meer info
Team Lokeren Centrum Kleine Dam 44 9160 Lokeren 09-265 69 68 lokerencentrum@wgkovl.be Meer info
Team Lokeren Zuid West Kleine Dam 44 9160 Lokeren 09-265 69 70 lokerenzuidwest@wgkovl.be Meer info
Team Lovendegem-Vinderhoute Kerkstraat 1 9930 Zomergem 09-265 69 79 lovendegem.vinderhoute@wgkovl.be Meer info
Team Maarkedal-Oudenaarde Oost Louise Mariekaai 9 9700 Oudenaarde 09-265 69 90 maarkedal.oudenaardeoost@wgkovl.be Meer info
Team Maldegem Mevrouw Courtmanslaan 92/1-02 9990 Maldegem 09-265 68 75 maldegem@wgkovl.be Meer info
Team Maldegem Noord-Sint-Laureins Mevrouw Courtmanslaan 92/1-02 9990 Maldegem 09-265 68 77 maldegemnoord.sintlaureins@wgkovl.be Meer info
Team Melle-Flora Hundelgemsesteenweg 425A 9820 Merelbeke 09-265 68 81 melle.flora@wgkovl.be Meer info
Team Melsele-Kallo Vuurkruisenlaan 12 9120 Beveren 09-265 69 67 melsele.kallo@wgkovl.be Meer info
Team Merelbeke centrum Hundelgemsesteenweg 425A 9820 Merelbeke 09-265 69 89 merelbeke.centrum@wgkovl.be Meer info
Team Mijlbeek Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 83 mijlbeek@wgkovl.be Meer info
Team Nazareth-Eke ?'s Gravenstraat 38 9810 Nazareth 09-239 53 06 nazareth.eke@wgkovl.be Meer info
Team Nevele-Vinkt Stationstraat 12 9880 Aalter 09-265 69 40 nevele.vinkt@wgkovl.be Meer info
Team Nieuw Gent-Zwijnaarde Dorpsstraat 34 9052 Zwijnaarde 09-265 68 64 nieuwgent.zwijnaarde@wgkovl.be Meer info
Team Ninove Zuid Stationsstraat 43 9400 Ninove 09-265 69 31 ninove.zuid@wgkovl.be Meer info
Team Ninove-Noord Stationsstraat 43 9400 Ninove 09-265 68 94 ninove.noord@wgkovl.be Meer info
Team Oostakker-Desteldonk Dorp West 88 9080 Lochristi 09-239 53 03 oostakker.desteldonk@wgkovl.be Meer info
Team Oosterzele Windekouter 58 9860 Oosterzele 09-265 68 80 oosterzele@wgkovl.be Meer info
Team Oudenaarde centrum Louise Mariekaai 9 9700 Oudenaarde 09-265 69 91 oudenaarde.centrum@wgkovl.be Meer info
Team Ouwegem-Huise-Lozer Louise Mariekaai 9 9700 Oudenaarde 09-265 69 92 ouwegem.huise.lozer@wgkovl.be Meer info
Team Petegem-Deinze Ramstraat 7 midden 9800 Deinze 09-265 69 44 petegem.deinze@wgkovl.be Meer info
Team Prinsenhof-Portus Ganda Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 68 82 prinsenhof.portusganda@wgkovl.be Meer info
Team Ronse Centrum Ninovestraat 50 9600 Ronse 09-265 69 01 ronse.centrum@wgkovl.be Meer info
Team Ronse Zuid Oost Ninovestraat 50 9600 Ronse 09-265 69 95 ronse.zuidoost@wgkovl.be Meer info
Team Sinaai Dries 59A 9112 Sinaai 09-265 69 64 sinaai@wgkovl.be Meer info
Team Sint-Amandsberg Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 69 06 sintamandsberg@wgkovl.be Meer info
Team Sint-Denijs-Westrem 's Gravenstraat 38 9810 Nazareth 09-265 69 25 sintdenijswestrem@wgkovl.be Meer info
Team Sint-Gillis Burgemeester Potiaulaan 54 bus 1 9200 Sint-Gillis 09-265 69 04 sint.gillis@wgkovl.be Meer info
Team Sint-Martens-Latem Vennelaan 23 9830 Sint-Martens-Latem 09-265 69 16 sintmartenslatem@wgkovl.be Meer info
Team Sint-Niklaas Centrum Gentsebaan 66 b103 9100 Sint-Niklaas 09-265 69 27 sintniklaas.centrum@wgkovl.be Meer info
Team Sint-Niklaas Noord Gentsebaan 66 b103 9100 Sint-Niklaas 09-265 69 18 sintniklaas.noord@wgkovl.be Meer info
Team Sint-Niklaas Zuid Gentsebaan 66 b103 9100 Sint-Niklaas 09-265 69 26 sintniklaas.zuid@wgkovl.be Meer info
Team Sint-Niklaas-Velle Gentsebaan 66 b103 9100 Sint-Niklaas 09-265 68 92 sintniklaas.velle@wgkovl.be Meer info
Team Sleidinge-Belzele Lindenlaan 70 9940 Ertvelde 09-265 69 39 sleidinge.belzele@wgkovl.be Meer info
Team Stekene Polenlaan 85 9190 Stekene 09-265 69 08 stekene@wgkovl.be Meer info
Team Temse Centrum Nijverheidstraat 1 9140 Temse 09-239 53 23 temse.centrum@wgkovl.be Meer info
Team Temse-Tielrode Nijverheidstraat 1 9140 Temse 09-239 53 08 temse.tielrode@wgkovl.be Meer info
Team Vrasene Vuurkruisenlaan 12 9120 Beveren 09-265 69 76 vrasene@wgkovl.be Meer info
Team Waarschoot-Beke Kerkstraat 1 9930 Zomergem 09-265 69 78 waarschoot.beke@wgkovl.be Meer info
Team Waasmunster-Elversele De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-265 69 97 waasmunster.elversele@wgkovl.be Meer info
Team Wachtebeke-Moerbeke Walderdonk 47A 9185 Wachtebeke 09-265 68 79 wachtebeke.moerbeke@wgkovl.be Meer info
Team Watersportbaan-Groene Vallei Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 68 63 watersportbaan.groenevallei@wgkovl.be Meer info
Team Watervliet-Bentille Weversstraat 4 9900 Eeklo 09-265 69 36 watervliet.bentille@wgkovl.be Meer info
Team Wetteren Oost-Wichelen Wegvoeringstraat 63c 9230 Wetteren 09-265 69 60 wetterenoost.wichelen@wgkovl.be Meer info
Team Wetteren West Wegvoeringstraat 63c 9230 Wetteren 09-265 69 60 wetterenwest@wgkovl.be Meer info
Team Wondelgem-Muide-Meulestede Mariakerkeplein 5 9030 Mariakerke 09-265 69 15 wondelgem.muide.meulestede@wgkovl.be Meer info
Team Zaffelare-Zeveneken-Beervelde Dorp West 88 9080 Lochristi 09-239 53 05 zaffelare.zeveneken.beervelde@wgkovl.be Meer info
Team Zele Noord De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-265 68 97 zele.noord@wgkovl.be Meer info
Team Zele Zuid De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-239 53 21 zele.zuid@wgkovl.be Meer info
Team Zomergem Kerkstraat 1 9930 Zomergem 09-265 69 80 zomergem@wgkovl.be Meer info
Team Zottegem Noord-West Kastanjelaan 2 9620 Zottegem 09-265 68 47 zottegem.noordwest@wgkovl.be Meer info
Team Zottegem Zuid-Oost Kastanjelaan 2 9620 Zottegem 09-265 68 65 zottegem.zuidoost@wgkovl.be Meer info
Team Zwalm Decoenestraat 2/3 9630 Zwalm 09-265 68 85 zwalm@wgkovl.be Meer info
Wit-Gele Kruis van Antwerpen Nonnenstraat 12 bus 1 2200 Herentals 014-24 24 24 info@wgkantwerpen.be Meer info
Wit-Gele Kruis van Oost-Vlaanderen vzw Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 75 75 Meer info
Wit-Gele Kruis van Vlaanderen vzw Frontispiesstraat 8 bus 1.2 1000 Brussel 02-739 35 11 wgk@vlaanderen.wgk.be Meer info
Wit-Gele Kruis Vlaams-Brabant Staatsbaan 4a 3210 Lubbeek 016-31 95 50 info@wgkvlb.be Meer info

Contacteer het Wit-Gele Kruis in jouw buurt

Of bekijk alle locaties

© 2015 Wit-Gele Kruis