Wit-Gele Kruis in jouw buurt

Hieronder vind je een overzicht van het Wit-Gele Kruis in je buurt. Weet je niet goed welk team of welke afdeling voor jouw regio verantwoordelijk is? Dan kan je dat via onderstaande zoekfunctie bepalen.

In jouw buurt Adres Postcode Plaats Telefoon E-mailadres
Afdeling Aarschot Kapitein Gilsonplein 31 3200 Aarschot 016-55 33 70 aarschot@wgkvlb.be
Afdeling Alken Grootstraat 35 3570 Alken 011 48 62 53 alken@limburg.wgk.be
Afdeling Antwerpen Boomgaardstraat 7 2018 Antwerpen 03-286 98 64 antwerpen@wgkantwerpen.be
Afdeling As Dorpsstraat 91 3665 As 089 65 89 86 as@limburg.wgk.be
Afdeling Asse Vronemeers 6 1730 Asse 02-454 84 80 asse@wgkvlb.be
Afdeling Avelgem Ganzenhofstraat 81 8580 Avelgem 050-63 48 00 zorgaanvraagavelgem@wgkwvl.be
Afdeling Beringen Koerselsesteenweg 2 3580 Beringen 011 43 17 42 beringen@limburg.wgk.be
Afdeling Bertem Tervuursesteenweg 184/0001 3060 Bertem 016-39 31 30 bertem@wgkvlb.be
Afdeling Bilzen Munsterbilzenstraat 14 3740 Bilzen 089 41 22 29 bilzen@limburg.wgk.be
Afdeling Boom Tuyaertsstraat 71 2850 Boom 03-888 94 64 boom@wgkantwerpen.be
Afdeling Borgloon Speelhof 3 3840 Borgloon 012 74 19 90 borgloon@limburg.wgk.be
Afdeling Bree Malta 6 3960 Bree 089 46 21 39 bree@limburg.wgk.be
Afdeling Brugge Annuntiatenstraat 47 8000 Brugge 050-63 42 00 zorgaanvraagbrugge@wgkwvl.be
Afdeling Diepenbeek Paanhuisstraat 1A 3590 Diepenbeek 011 33 16 25 diepenbeek@limburg.wgk.be
Afdeling Diest Oscar Nihoulstraat 7 3290 Diest 013-35 35 50 diest@wgkvlb.be
Afdeling Diksmuide Kiekenstraat 20 8600 Diksmuide 050-63 46 50 zorgaanvraagdiksmuide@wgkwvl.be
Afdeling Dilsen-Stokkem Rijksweg 766 3650 Dilsen-Stokkem 089 75 29 74 dilsen@limburg.wgk.be
Afdeling Geel J.B.-Stessensstraat 1 Bus A 2440 Geel 014-58 14 75 geel@wgkantwerpen.be
Afdeling Genk-Bokrijk Hasseltweg 2 3600 Genk 089 81 24 70 genk-bokrijk@limburg.wgk.be
Afdeling Genk-centrum Hoogstraat 66 Bus 1 3600 Genk 089 30 59 66 genk-centrum@limburg.wgk.be
Afdeling Genk-noord Weg Naar As 373 3600 Genk 089 84 20 61 genk-noord@limburg.wgk.be
Afdeling Gingelom Steenweg 133 3890 Gingelom 011 88 26 85 gingelom@limburg.wgk.be
Afdeling Haacht Jennekensstraat 24 3150 Haacht 016-61 75 75 haacht@wgkvlb.be
Afdeling Halle Kanaalbrugstraat 5 B 1500 Halle 02-334 37 40 halle@wgkvlb.be
Afdeling Hamont-Achel Salvatorstraat 17 3930 Hamont-Achel 011 80 32 86 hamont-achel@limburg.wgk.be
Afdeling Harelbeke Kleine Waregemsestraat 17 8530 Harelbeke 050-63 47 50 zorgaanvraagharelbeke@wgkwvl.be
Afdeling Hasselt Kuringersteenweg 511 3511 Kuringen (Hasselt) 011 25 31 47 hasselt@limburg.wgk.be
Afdeling Heist-op-den-Berg Boudewijnlaan 39 2220 Heist-Op-Den-Berg 015-24 44 25 heist-op-den-berg@wgkantwerpen.be
Afdeling Herentals Nonnenstraat 12 Bus 1 2200 Herentals 014-21 22 36 herentals@wgkantwerpen.be
Afdeling Heusden-Zolder Brugstraat 4 3550 Heusden-Zolder 011 45 41 09 heusden@limburg.wgk.be
Afdeling Hoeselt L. Lambrechtsstraat 14 3730 Hoeselt 089 35 87 98 hoeselt@limburg.wgk.be
Afdeling Houthalen-Helchteren Vredelaan 33 3530 Houthalen-Helchteren 011 52 44 52 houthalen@limburg.wgk.be
Afdeling Ieper-Poperinge Kruiskalsijdestraat 46 8900 Ieper 050-63 46 00 zorgaanvraagieper@wgkwvl.be
Afdeling Kalmthout Kapellensteenweg 77 2920 Kalmthout 03-666 70 84 kalmthout@wgkantwerpen.be
Afdeling Kessel-lo Baron A. de Becker Remyplein 59 3010 Kessel-Lo 016-44 15 00 kessello@wgkvlb.be
Afdeling Kortrijk President Kennedypark 14 8500 Kortrijk 050-63 47 00 zorgaanvraagkortrijk@wgkwvl.be
Afdeling Lanaken Jan Rosierlaan 68 3620 Lanaken 089 72 26 88 lanaken@limburg.wgk.be
Afdeling Leuven Mgr. Van Waeyenberghlaan 56 3000 Leuven 016-30 15 50 leuven@wgkvlb.be
Afdeling Liedekerke Opperstraat 59 1770 Liedekerke 053-64 51 40 liedekerke@wgkvlb.be
Afdeling Lier Keizershof 6 Bus 1 2500 Lier 03-480 91 10 lier@wgkantwerpen.be
Afdeling Linter Grote Steenweg 283 3350 Linter 011-78 92 40 linter@wgkvlb.be
Afdeling Lommel Hertog Janplein 38 3920 Lommel 011 54 13 41 lommel@limburg.wgk.be
Afdeling Lummen Gemeenteplein 15 3560 Lummen 013 52 18 59 lummen@limburg.wgk.be
Afdeling Maaseik Walstraat 19 bus 1 3680 Maaseik 089 56 22 54 maaseik@limburg.wgk.be
Afdeling Maasmechelen Koninginnelaan 48 3630 Maasmechelen 089 76 47 00 maasmechelen@limburg.wgk.be
Afdeling Mechelen-Puurs Antwerpsesteenweg 259 2800 Mechelen 015-21 74 40 mechelen-puurs@wgkantwerpen.be
Afdeling Merksem Van Praetlei 135 2170 Merksem 03-646 67 68 merksem@wgkantwerpen.be
Afdeling Mol Edmond Van Hoofstraat 13 Bus 1 2400 Mol 014-31 37 80 mol@wgkantwerpen.be
Afdeling Mortsel Liersesteenweg 178 B 2640 Mortsel 03-454 25 35 mortsel@wgkantwerpen.be
Afdeling Neerpelt Norbertinessenlaan 1A 3910 Neerpelt 011 64 23 65 neerpelt@limburg.wgk.be
Afdeling Oostende Brugsesteenweg 111 8450 Bredene 050-63 43 50 zorgaanvraagoostende@wgkwvl.be
Afdeling Oostkust Natiënlaan 285 8300 Knokke-Heist 050-63 43 00 zorgaanvraagoostkust@wgkwvl.be
Afdeling Peer Zuidervest 74 3990 Peer 011 61 21 85 peer@limburg.wgk.be
Afdeling Riemst & Voeren Eyckendael 10 3770 Riemst 012 45 53 60 riemst@limburg.wgk.be
Afdeling Rijkevorsel Drijhoek 25 Bus 3 2310 Rijkevorsel 014-61 48 02 rijkevorsel@wgkantwerpen.be
Afdeling Roeselare Hof Ter Weze 21 8800 Rumbeke 050-63 44 50 zorgaanvraagroeselare@wgkwvl.be
Afdeling Sint-Truiden Industrielaan 13 3800 Sint-Truiden 011 68 44 48 sint-truiden@limburg.wgk.be
Afdeling Tessenderlo Geelsebaan 141 3980 Tessenderlo 013 66 18 54 tessenderlo@limburg.wgk.be
Afdeling Tielt Joos De Ter Beerstlaan 35 8740 Pittem 050-63 45 00 zorgaanvraagtielt@wgkwvl.be
Afdeling Tienen Getestraat 66 3300 Tienen 016-80 17 17 tienen@wgkvlb.be
Afdeling Tongeren Sint-Truidersteenweg 34 3700 Tongeren 012 23 38 70 tongeren@limburg.wgk.be
Afdeling Torhout Bruggestraat 134 8820 Torhout 050-63 44 00 zorgaanvraagtorhout@wgkwvl.be
Afdeling Turnhout De Merodelei 185 2300 Turnhout 014-41 46 91 turnhout@wgkantwerpen.be
Afdeling Veurne Brugse Steenweg 59 bus A 8630 Veurne 050-63 45 50 zorgaanvraagveurne@wgkwvl.be
Afdeling Vilvoorde F. Rooseveltlaan 61 1800 Vilvoorde 02/2572700 vilvoorde@wgkvlb.be
Afdeling Westerlo Sint-Lambertusstraat 33 C 2260 Westerlo 014-54 54 47 westerlo@wgkantwerpen.be
Afdeling Wezembeek-Oppem Lange Eikstraat 82 a/b 1970 Wezembeek-Oppem 02-686 11 10 wezembeek-oppem@wgkvlb.be
Afdeling Wolvertem Guido Gezellelaan 12 bus 2 1861 Wolvertem (Meise) 02-272 46 80 wolvertem@wgkvlb.be
Afdeling Zoersel Frans Hensbergenstraat 39 2980 Sint-Antonius-Zoersel 03-383 23 85 zoersel@wgkantwerpen.be
Foutmelding inloggen eHealth
Team Aalst Stad Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 68 89 aalststad@wgkovl.be
Team Aalter centrum-Bellem Stationstraat 12 9880 Aalter 09-265 69 41 aaltercentrum.bellem@wgkovl.be
Team Aalter Zuid-West Stationstraat 12 9880 Aalter 09-265 68 90 aalter.zuidwest@wgkovl.be
Team Adegem-Kleit-Balgerhoeke Mevrouw Courtmanslaan 92/1-02 9990 Maldegem 09-265 68 76 adegem.kleit.balgerhoeke@wgkovl.be
Team Assenede-Boekhoute-Zelzate Lindenlaan 70 9940 Ertvelde 09-265 69 14 assenede.boekhoute.zelzate@wgkovl.be
Team Baasrode Stationsstraat 16 9280 Lebbeke 09-265 69 59 baasrode@wgkovl.be
Team Bassevelde-Kaprijke-Lembeke Weversstraat 4 9900 Eeklo 09-265 69 13 bassevelde.kaprijke.lembeke@wgkovl.be
Team Bazel-Kruibeke Nijverheidstraat 1 9140 Temse 09-239 53 09 bazel.kruibeke@wgkovl.be
Team Belsele-Puivelde Kleine Dam 44 9160 Lokeren 09-265 69 19 belsele.puivelde@wgkovl.be
Team Berlare De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-265 68 96 berlare@wgkovl.be
Team Beveren Centrum Vuurkruisenlaan 12 9120 Beveren 09-265 69 74 beverencentrum@wgkovl.be
Team Blandijn Watergraafstraat 2 9000 Gent 09-265 68 83 blandijn@wgkovl.be
Team Brakel-Horebeke Neerstraat 17 9660 Brakel 09-265 68 86 brakel.horebeke@wgkovl.be
Team Brugse Poort-Rabot Mariakerkeplein 5 9030 Mariakerke 09-265 69 72 brugsepoort.rabot@wgkovl.be
Team Buggenhout Kerkstraat 115 9255 Buggenhout 09-265 69 05 buggenhout@wgkovl.be
Team De Klinge Meerdonk Magrietstraat 11a 9170 Meerdonk 09-265 69 09 deklinge.meerdonk@wgkovl.be
Team De Pinte-Zevergem ?'s Gravenstraat 38 9810 Nazareth 09-239 53 07 depinte.zevergem@wgkovl.be
Team Deinze Ramstraat 7 midden 9800 Deinze 09-265 69 23 deinze@wgkovl.be
Team Dender West Kerkstraat 36 9200 Dendermonde 09-265 68 95 dendermonde.west@wgkovl.be
Team Dender-Schelde Kerkstraat 36 9200 Dendermonde 09-265 69 87 dender.schelde@wgkovl.be
Team Denderleeuw-Okegem Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 82 denderleeuw.okegem@wgkovl.be
Team Dendermonde Oost Kerkstraat 36 9200 Dendermonde 09-265 69 86 dendermonde.oost@wgkovl.be
Team Destelbergen-Heusden Dorp West 88 9080 Lochristi 09-265 68 78 destelbergen.heusden@wgkovl.be
Team Doornzele-Evergem Lindenlaan 70 9940 Ertvelde 09-265 69 38 doornzele.evergem@wgkovl.be
Team Drongen-Mariakerke Mariakerkeplein 5 9030 Mariakerke 09-265 69 73 drongen.mariakerke@wgkovl.be
Team Eeklo Oost Weversstraat 4 9900 Eeklo 09-265 69 35 eeklo.oost@wgkovl.be
Team Eeklo West Weversstraat 4 9900 Eeklo 09-265 69 34 eeklo.west@wgkovl.be
Team Eksaarde-Daknam Kleine Dam 44 9160 Lokeren 09-265 69 69 eksaarde.daknam@wgkovl.be
Team Erembodegem-Parklaan Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 81 erembodegem.parklaan@wgkovl.be
Team Erpe-Mere Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 03 erpemere@wgkovl.be
Team Ertvelde-Oosteeklo Lindenlaan 70 9940 Ertvelde 09-265 69 37 ertvelde.oosteeklo@wgkovl.be
Team Faluintjes Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 84 faluintjes@wgkovl.be
Team Gavere-Zingem Hundelgemsesteenweg 425A 9820 Merelbeke 09-265 69 88 gavere.zingem@wgkovl.be
Team Gentbrugge-Ledeberg Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 69 30 gentbrugge.ledeberg@wgkovl.be
Team Geraardsbergen Noord Markt 20 9500 Geraardsbergen 09-265 69 10 geraardsbergen.noord@wgkovl.be
Team Geraardsbergen Zuid Markt 20 9500 Geraardsbergen 09-265 69 11 geraardsbergen.zuid@wgkovl.be
Team Gijzegem-Hofstade Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 02 gijzegem.hofstade@wgkovl.be
Team Groot Lede Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 33 grootlede@wgkovl.be
Team Groot Zulte Ramstraat 7 midden 9800 Deinze 09-265 69 43 groot.zulte@wgkovl.be
Team Haaltert-Nieuwerkerken Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 68 88 haaltert.nieuwerkerken@wgkovl.be
Team Haasdonk-Beveren Vuurkruisenlaan 12 9120 Beveren 09-265 69 66 haasdonk.beveren@wgkovl.be
Team Hamme De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-265 69 96 hamme@wgkovl.be
Team Hansbeke-Merendree-Landegem Hansbekedorp 11A 9850 Hansbeke 09-265 69 07 hansbeke.merendree.landegem@wgkovl.be
Team Heirnis-Bassijn Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-239 53 19 heirnis.bassijn@wgkovl.be
Team Herzele Kastanjelaan 2 9620 Zottegem 09-265 68 72 herzele@wgkovl.be
Team Hollebeek-Steendorp-Rupelmonde Nijverheidstraat 1 9140 Temse 09-265 68 93 hollebeek.steendorp.rupelmonde@wgkovl.be
Team Houtem-Borsbeke-Hillegem Polbroek 114 9520 Sint-Lievens-Houtem 09-265 68 66 houtem.borsbeke.hillegem@wgkovl.be
Team Kemzeke-Sint-Gillis-Sint-Pauwels Polenlaan 85 9190 Stekene 09-265 69 62 kemzeke.sintgillis.sintpauwels@wgkovl.be
Team Kieldrecht-Verrebroek Dorpsstraat 45 9130 Kieldrecht 09-265 69 61 kieldrecht.verrebroek@wgkovl.be
Team Kluisbergen-Melden Ninovestraat 50 9600 Ronse 09-265 69 94 kluisbergen.melden@wgkovl.be
Team Knesselare-Ursel Rozestraat 1B 9910 Ursel 09-265 68 61 knesselare.ursel@wgkovl.be
Team Kruishoutem-Wortegem-Petegem Louise Mariekaai 9 9700 Oudenaarde 09-265 68 91 kruishoutem.wortegempetegem@wgkovl.be
Team Laarne-Kalken-Wetteren ten Ede Wegvoeringstraat 63c 9230 Wetteren 09-265 69 12 laarne.kalken.wetterentenede@wgkovl.be
Team Lebbeke Stationsstraat 16 9280 Lebbeke 09-265 69 58 lebbeke@wgkovl.be
Team Lierde-Brakel Zuid Neerstraat 17 9660 Brakel 09-265 69 17 lierde.brakelzuid@wgkovl.be
Team Lochristi Dorp West 88 9080 Lochristi 09-239 53 04 lochristi@wgkovl.be
Team Lokeren Centrum Kleine Dam 44 9160 Lokeren 09-265 69 68 lokerencentrum@wgkovl.be
Team Lokeren Zuid West Kleine Dam 44 9160 Lokeren 09-265 69 70 lokerenzuidwest@wgkovl.be
Team Lovendegem-Vinderhoute Kerkstraat 1 9930 Zomergem 09-265 69 79 lovendegem.vinderhoute@wgkovl.be
Team Maarkedal-Oudenaarde Oost Louise Mariekaai 9 9700 Oudenaarde 09-265 69 90 maarkedal.oudenaardeoost@wgkovl.be
Team Maldegem Mevrouw Courtmanslaan 92/1-02 9990 Maldegem 09-265 68 75 maldegem@wgkovl.be
Team Maldegem Noord-Sint-Laureins Mevrouw Courtmanslaan 92/1-02 9990 Maldegem 09-265 68 77 maldegemnoord.sintlaureins@wgkovl.be
Team Melle-Flora Hundelgemsesteenweg 425A 9820 Merelbeke 09-265 68 81 melle.flora@wgkovl.be
Team Melsele-Kallo Vuurkruisenlaan 12 9120 Beveren 09-265 69 67 melsele.kallo@wgkovl.be
Team Merelbeke centrum Hundelgemsesteenweg 425A 9820 Merelbeke 09-265 69 89 merelbeke.centrum@wgkovl.be
Team Mijlbeek Kwalestraat 113A 9320 Nieuwerkerken 09-265 69 83 mijlbeek@wgkovl.be
Team Nazareth-Eke ?'s Gravenstraat 38 9810 Nazareth 09-239 53 06 nazareth.eke@wgkovl.be
Team Nevele-Vinkt Stationstraat 12 9880 Aalter 09-265 69 40 nevele.vinkt@wgkovl.be
Team Nieuw Gent-Zwijnaarde Dorpsstraat 34 9052 Zwijnaarde 09-265 68 64 nieuwgent.zwijnaarde@wgkovl.be
Team Ninove Zuid Stationsstraat 43 9400 Ninove 09-265 69 31 ninove.zuid@wgkovl.be
Team Ninove-Noord Stationsstraat 43 9400 Ninove 09-265 68 94 ninove.noord@wgkovl.be
Team Oostakker-Desteldonk Dorp West 88 9080 Lochristi 09-239 53 03 oostakker.desteldonk@wgkovl.be
Team Oosterzele Windekouter 58 9860 Oosterzele 09-265 68 80 oosterzele@wgkovl.be
Team Oudenaarde centrum Louise Mariekaai 9 9700 Oudenaarde 09-265 69 91 oudenaarde.centrum@wgkovl.be
Team Ouwegem-Huise-Lozer Louise Mariekaai 9 9700 Oudenaarde 09-265 69 92 ouwegem.huise.lozer@wgkovl.be
Team Petegem-Deinze Ramstraat 7 midden 9800 Deinze 09-265 69 44 petegem.deinze@wgkovl.be
Team Prinsenhof-Portus Ganda Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 68 82 prinsenhof.portusganda@wgkovl.be
Team Ronse Centrum Ninovestraat 50 9600 Ronse 09-265 69 01 ronse.centrum@wgkovl.be
Team Ronse Zuid Oost Ninovestraat 50 9600 Ronse 09-265 69 95 ronse.zuidoost@wgkovl.be
Team Sinaai Kleine Dam 44 9160 Lokeren 09-265 69 64 sinaai@wgkovl.be
Team Sint-Amandsberg Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 69 06 sintamandsberg@wgkovl.be
Team Sint-Denijs-Westrem 's Gravenstraat 38 9810 Nazareth 09-265 69 25 sintdenijswestrem@wgkovl.be
Team Sint-Gillis Burgemeester Potiaulaan 54 bus 1 9200 Sint-Gillis 09-265 69 04 sint.gillis@wgkovl.be
Team Sint-Martens-Latem Vennelaan 23 9830 Sint-Martens-Latem 09-265 69 16 sintmartenslatem@wgkovl.be
Team Sint-Niklaas Centrum Gentsebaan 66 b103 9100 Sint-Niklaas 09-265 69 27 sintniklaas.centrum@wgkovl.be
Team Sint-Niklaas Noord Gentsebaan 66 b103 9100 Sint-Niklaas 09-265 69 18 sintniklaas.noord@wgkovl.be
Team Sint-Niklaas Zuid Gentsebaan 66 b103 9100 Sint-Niklaas 09-265 69 26 sintniklaas.zuid@wgkovl.be
Team Sint-Niklaas-Velle Gentsebaan 66 b103 9100 Sint-Niklaas 09-265 68 92 sintniklaas.velle@wgkovl.be
Team Sleidinge-Belzele Lindenlaan 70 9940 Ertvelde 09-265 69 39 sleidinge.belzele@wgkovl.be
Team Stekene Polenlaan 85 9190 Stekene 09-265 69 08 stekene@wgkovl.be
Team Temse Centrum Nijverheidstraat 1 9140 Temse 09-239 53 23 temse.centrum@wgkovl.be
Team Temse-Tielrode Nijverheidstraat 1 9140 Temse 09-239 53 08 temse.tielrode@wgkovl.be
Team Vrasene Vuurkruisenlaan 12 9120 Beveren 09-265 69 76 vrasene@wgkovl.be
Team Waarschoot-Beke Kerkstraat 1 9930 Zomergem 09-265 69 78 waarschoot.beke@wgkovl.be
Team Waasmunster-Elversele De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-265 69 97 waasmunster.elversele@wgkovl.be
Team Wachtebeke-Moerbeke Walderdonk 47A 9185 Wachtebeke 09-265 68 79 wachtebeke.moerbeke@wgkovl.be
Team Watersportbaan-Groene Vallei Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 68 63 watersportbaan.groenevallei@wgkovl.be
Team Watervliet-Bentille Weversstraat 4 9900 Eeklo 09-265 69 36 watervliet.bentille@wgkovl.be
Team Wetteren Oost-Wichelen Wegvoeringstraat 63c 9230 Wetteren 09-265 69 60 wetterenoost.wichelen@wgkovl.be
Team Wetteren West Wegvoeringstraat 63c 9230 Wetteren 09-265 69 60 wetterenwest@wgkovl.be
Team Wondelgem-Muide-Meulestede Mariakerkeplein 5 9030 Mariakerke 09-265 69 15 wondelgem.muide.meulestede@wgkovl.be
Team Zaffelare-Zeveneken-Beervelde Dorp West 88 9080 Lochristi 09-239 53 05 zaffelare.zeveneken.beervelde@wgkovl.be
Team Zele Noord De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-265 68 97 zele.noord@wgkovl.be
Team Zele Zuid De Deckerstraat 20 9240 Zele 09-239 53 21 zele.zuid@wgkovl.be
Team Zomergem Kerkstraat 1 9930 Zomergem 09-265 69 80 zomergem@wgkovl.be
Team Zottegem Noord-West Kastanjelaan 2 9620 Zottegem 09-265 68 47 zottegem.noordwest@wgkovl.be
Team Zottegem Zuid-Oost Kastanjelaan 2 9620 Zottegem 09-265 68 65 zottegem.zuidoost@wgkovl.be
Team Zwalm Decoenestraat 2/3 9630 Zwalm 09-265 68 85 zwalm@wgkovl.be
Wit-Gele Kruis Limburg Welzijnscampus 25 3600 Genk 089-30 08 80 info@limburg.wgk.be
Wit-Gele Kruis van Antwerpen Nonnenstraat 12 bus 1 2200 Herentals 014-24 24 24 info@wgkantwerpen.be
Wit-Gele Kruis van Oost-Vlaanderen vzw Jenny Tanghestraat 2 9050 Gent (Ledeberg) 09-265 75 75
Wit-Gele Kruis van Vlaanderen vzw Frontispiesstraat 8 bus 1.2 1000 Brussel 02-739 35 11 wgk@vlaanderen.wgk.be
Wit-Gele Kruis Vlaams-Brabant Staatsbaan 4a 3210 Lubbeek 016-31 95 50 info@wgkvlb.be

Contacteer het Wit-Gele Kruis in jouw buurt

Of bekijk alle locaties

© 2015 Wit-Gele Kruis